Головна Політика Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні

Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні

 

Сьогодні, 2 травня, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Співробітники посольства США в Україні  вперше за два місяці від початку повномасштабного вторгнення військ рф повернулися до Львова та готуються до відновлення роботи у Києві.

Максим Козицький подякував за допомогу американській стороні.

”Надзвичайно вдячний за ту допомогу, яку надає ваша держава. Особлива подяка за військову допомогу, техніку та прийнятий закон про ленд-ліз. Зустріч міністрів оборони на військовій базі Раммштайн стала чітким меседжем, що усі європейські країни об’єдналися заради перемоги України”, – зазначив під час зустрічі очільник області.

Крістіна Квін була приємно здивованою тими викликами, з якими впоралася Львівська область від початку широкомасштабної війни.

”Така кількість внутрішньо переміщених осіб та логістична координація гуманітарних вантажів створила значне навантаження на область, але лише спільною роботою влади та небайдужих волонтерів вам вдалося забезпечити усіх житлом, одягом та гарячою їжею. Сотні тисяч осіб, які втекли від війни, шукали прихисток, і ваша область надала цей прихисток усім, хто його потребував”, – зазначила повірена у справах США в Україні.

Також Максим Козицький розповів про ті виклики, які приймає Львівська область зараз. Зокрема це паливна криза та значні черги на кордоні з польської сторони.

”Черги пов’язані з напливом авто, які хочуть ввезти на територію України громадяни допоки встановили нульове розмитнення. Що ж до пального, то після ракетної атаки на Кременчуцький нафтопереробний завод, який забезпечував 20% потреб українського ринку, обсяги пального зменшилися, тому зараз спостерігається нестача на паливних станціях. Ми намагаємося оперативно транспортувати бензин з Європи, але кількість бензовозів та цистерн для доставки паливних продуктів є недостатньою. Думаю, що впродовж 10 днів ця ситуація повинна покращитися”, – додав Максим Козицький.

Своєю чергою Крістіна Квін запропонувала обговорити надання спеціалізованого обладнання для того, щоб прискорити процедуру огляду автомашин на кордоні, що повинно розвантажити пункти пропуску від скупчення великогабаритного та іншого транспорту.

Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Очільник Львівщини зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні