Головна Політика Львівська міська рада сприяє у діяльності молодіжній організації

Львівська міська рада сприяє у діяльності молодіжній організації

18 грудня 2014 року сесія Львівської міської ради прийняла рішення про надання в оренду нежитлових приміщень Львівській міській молодіжній організації «Станиця Львівського Пласту – Національної Скаутської організації України» на вул. Шептицьких, 16.

Відповідно до ухвали, молодіжній організації надано нежитлові приміщення, загальною площею 95,3 кв. м, для роботи дитячих та молодіжних гуртків. Між молодіжною організацією «Станиця Львівського Пласту – Національної Скаутської організації України» та управлінням комунальної власності вже укладено договір оренди на нежитлові приміщення 2-го поверху, загальною площею 98,4 кв. м, що знаходяться на вул. Шептицьких, 16. Для розширення діяльності із пластовими гуртками та для проведення занять діючих юнацьких та новацьких гуртків, молодіжній організації долучено ще додаткові площі нежитлових приміщень.

Пласт є найбільшою скаутською організацією України. Він активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями. Тому Львівська міська рада сприяє діяльності цієї молодіжної організації, яка дбає про всебічне, патріотичне виховання та самовиховання української молоді на засадах християнської моралі.

Інна Свистун, начальник управління комунальної власност