Головна Культура У Львові влада хоче відновити роботу дитсадочка на Днійстрянській

У Львові влада хоче відновити роботу дитсадочка на Днійстрянській

Управління освіти ЛМР наголошує на тому, що потрібно відновити роботу колишнього дошкільного навчального закладу на вул. Дністерській, 25, у зв’язку з серйозною перевантаженістю у ДНЗ. Зараз приміщення орендує ТзОВ «Доля», якому запропонували взамін інше приміщення, але процедуру має погодити депутатська комісія.

Садок був переданий ще у 2002 році в оренду ТзОВ «Доля», в 2012 році закінчився термін оренди, але суд подовжив термін до 2022 року. У Львові серйозна проблема з дошкільними навчальними закладами, є бачення громади, яка проживає біля дошкільного навчального закладу і відповідно постало питання, що садок треба відновити, а орендар якого треба виселити,  безперечно, просто так не погоджується вийти з садка, потрібно надати приміщення взамін цього. Є пусте приміщення колишнього ЛКП, правда, меншої площі, десь 600 метрів квадратних. Орендар погоджується перейти в дане приміщення і відповідно це питання обговорюється на рівні депутатських комісій, чекаємо як депутати реагуватимуть — чи погодять надати це приміщення ТзОВ «Доля» чи ні.

Галина Слічна, в.о. директора департаменту гуманітарної політики

Нагадаємо, що ТОВ «Доля» уклало договір оренди на колишній дитячий садочок площею 1205,2 кв. м. на Дністерській, 25 ще у 2002 році терміном на 10 років. У 2012 році орендар хотів продовжити договір ще на 10 років. У березні 2012 року суд задовольнив позов ТОВ «Доля». Львівська міська рада подала апеляцію, проте у вересні апеляційну скаргу за рішенням Апеляційного суду повернули без розгляду. Державний виконавець виніс постанову про примусове виконання рішення і управління уклало договір про внесення змін до договору оренди з ТзОВ «Доля», де визначено термін оренди до квітня 2022 року. Зараз триває дослідження питання можливості звільнення садочка від орендаря.