Головна Політика Максим Козицький роз’яснив алгоритм дій переміщених осіб після прибуття на Львівщину

Максим Козицький роз’яснив алгоритм дій переміщених осіб після прибуття на Львівщину

За минулу добу майже 40 тисяч людей перетнули кордон з боку Львівщини. З початку війни – це вже майже 290 тисяч. 75 тисяч людей знайшли тимчасовий притулок у Львівській області, з них 45 тисяч- постійно поселені. Ще близько 30 тисяч вільних місць в області облаштовані предметами першої необхідності для переселенців.

Про це під час брифінгу розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“На даний момент немає пункту перетину, де є черга більше 80 автомобілів.  Постійно прибувають поїзди з переселенцями. В даний момент будь-який поїзд, який їде зі сходу України, є евакуаційний поїзд, на який непотрібні квитки. Люди, які прибувають евакуаційними поїздами та хочуть залишити Львівську область мають кілька варіантів. Вони можуть з пункту пропуску відправитись автобусами на піші пункти пропуску, де в порядку черги по 50 чоловік перетинають кордон. Інший варіант – вони залишаються на вокзалі, сідають у поїзди які їдуть в сторону Перемишля, які їздять 5-6 раз на добу залежно від потреби. Третій варіант – сідають на поїзди, які Укрзалізниця організовує на Закарпаття та їдуть в цю область”, – зазначив Максим Козицький.

Він наголосив, якщо  люди залишаються на Львівщині і їм потрібне поселення, то є автобуси, які довозять до Арени Львів. Там їм надається перелік вільних місць, де вони можуть залишитися.