Головна Політика У Львові потребують волонтерів в межах проєкту “медично-психологічної допомоги”

У Львові потребують волонтерів в межах проєкту “медично-психологічної допомоги”

На Головному залізничному вокзалі Львова почала працювати медико-психологічна допомога. Станом на зараз є потреба у волонтерах, які б надавали необхідну допомогу усім, хто цього потребує.

У цьому проєкті волонтери працюють в парі: один психолог або медик та волонтер будь-якої спеціальності. Основною метою є психологічна та медична допомога людям, які потерпіли в період війни і сьогодні вимушено знаходяться далеко від дому. Через спілкування волонтери будуть виявляти потребу у допомозі та скеровувати до лікаря чи психолога. Усі волонтери працюють позмінно: з 19:00-7:00 та 7:00-19:00, але години можуть коливатися – в залежності від зайнятості конкретного волонтера.

Координаторкою проєкту є радниця голови Львівської ОВА Галина Бордун.

”Сюди можуть реєструватися, як медики та психологи, так й студенти та усі охочі допомагати. Можна підходити до нас і реєструватися, а можна спершу заповнити форму, а потім приходити до нас (ми стараємось всім телефонувати, хто залишав заявку). Кожного ранку та вечора є інструктаж для волонтерів. Станом на зараз понад сотня людей зголосилися допомагати вимушеним переселенцям”, – сказала Галина Бордун.

Волонтери знаходяться на Головному залізничному вокзалі Львова у кімнаті “матері й дитини” в якій розташовані двері для волонтерів. Реєстраційна форма для усіх охочих розміщена за посиланням. Проєкт діє в межах програми «Почуй лікаря».

Нагадаємо, на базі КЗ ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня» відновили роботу лінії цілодобової психологічної допомоги.