Головна Політика Максим Козицький: уночі ворог завдав ракетний удар по залізничній інфраструктурі Львівщини

Максим Козицький: уночі ворог завдав ракетний удар по залізничній інфраструктурі Львівщини

Напередодні, 1 червня, окупанти знову завдали ракетного удару по території Львівської області. У період з 22:45 по 22:55 год ворог поцілив ракетами по об’єктах залізничної інфраструктури Стрийського та Самбірського районів. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Загалом влучили чотири крилаті ракети ворога. Їх запускали з акваторії Чорного моря.

«Об‘єкти залізниці суттєво пошкоджені. Багато поїздів затримуються. Фахівці «Львівської залізниці» спільно з вибухотехніками працюють над відновленням сполучення та подоланням наслідків завданого удару», – зазначив очільник області.

Внаслідок ударів постраждали п’ятеро людей: троє у Стрийському районі, ще два – у Самбірському. Чотири людини у стані середньої важкості перебувають у лікарнях області. Одна – має легкі поранення, її не госпіталізовували. Загиблих, на щастя, нема.

«Хочу також вкотре наголосити: слідкуйте за тим, звідки ви берете інформацію. Вчора один телеграм-канал поширив фейк про цей ракетний удар. Багато телеграм-каналів, медіа і людей перепостили собі цей фейк, а потім першоджерело відредагувало інформацію. Користуйтеся офіційними джерелами! Дякую нашим військовослужбовцям за роботу», – наголосив Максим Козицький.