Головна Політика На Бущині в об’єднані громади можуть потрапити сім партій, – соцопитування

На Бущині в об’єднані громади можуть потрапити сім партій, – соцопитування

Соціологічна група «Європейський центр «Electoral preferences» опитала мешканців майбутніх Красненської та Буської громади щодо політичних настроїв на місцевих виборах та їх партійних уподобань.

Як інформує соцгрупа на своєму офіційному сайті, у рейтингу політичних сил на виборах до Буської міської громади лідером є партія «Європейська солідарність», за яку готові проголосувати 18,2% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. Партію «Батьківщина» підтримують 18%, партію «Слуга народу» – 14,4%, партію «Сила і Честь» – 9,2%, партію «Народний рух України» – 8,7%, партію «Голос» – 6,4% партію «Наш край» – 5,1%. Рейтинг інших політичних сил «За майбутнє» (4,5%), «Українська Галицька Партія» (4,4%), «Свобода» (1,1%), «Варта» (0,7%) – нижче 5%.  Ще 9,3% опитаних не визначили зі своїм вибором.

У рейтингу політичних сил на виборах до Красненської селищної громади лідером також є партія «Європейська солідарність», за яку готові проголосувати 15,4% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. Партію «Батьківщина» підтримують 14%, партію «Слуга народу» – 10,8%, партію «Самопоміч» – 10,4%, партію «Сила і Честь» – 10,1%, партію «Народний рух України» –  9,7%, партію «За майбутнє» – 6,5%. Рейтинг інших політичних сил «Наш край» (4,8%), «Українська Галицька Партія» (4,7%), «Голос» (3,9%), «Свобода» (1%), «Варта» (0,3%) – нижче 5%. Ще 8,4% опитаних не визначили зі своїм вибором.

Опитування проводили 14-17 жовтня серед мешканців Красненської та Буської громад, віком від 18 років. Опитано – 2500 респондентів. Похибка становить 1,2%. Опитування проводилось на замовлення громадської організації «Боротьба за свої права».