Головна Політика На Львівщині розпочинають роботу над внесенням змін до Схеми планування області

На Львівщині розпочинають роботу над внесенням змін до Схеми планування області

Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування спільно з департаментом архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА розпочинають роботу над внесенням змін до Схеми планування території Львівської області.

Про це повідомив голова комісії Володимир Кирилич.

«Напрацювання змін до Схеми планування території Львівської області, затвердженої в 2009 році, підтримують територіальні громади.

Як свідчить практика, процес підготовки таких змін достатньо тривалий. Тому, очевидно, що у 2024 році триватиме формування завдань виконавцям для розробки змін до Схеми планування території Львівської області. В оновленому документі максимально мають бути враховані та конкретизовані всі актуальні потреби області», – сказав Володимир Кирилич.

Комісія також проголосувала за низку пропозицій до проєкту рішення Львівської обласної ради «Про внесення змін до Схеми планування території Львівської області», який буде винесений на розгляд депутатського корпусу.

Схема планування території Львівської області – це містобудівна документація регіонального рівня, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови, використання територій адміністративно-територіальних одиниць та їх окремих частин.