Головна Політика На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу

На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу

Львівська область залишається гуманітарним регіоном України. Щодня з Львівщини відправляють сотні й тисячі тонн вантажу з необхідною допомогою до міст та областей, котрі зараз перебувають під блокадою загарбників.

Уся гуманітарна допомога, що прибуває з-за кордону не залишається довго на складах. Відповідно до запитів про потреби, які надходять до Львівської обласної військової адміністрації, вантаж сортують та відправляють по Україні.

За минулу добу, 19 березня, понад тисячу тонн вантажу відправили з Львівщини. Найбільше товарів відправляють з гуманітарного складу у Львові, що на Земельній. З-поміж товарів: їжа, одяг, засоби гігієни, каримати, спальники, подушки та інше.

Напередодні з Львівщини виїхали 5 фур з гуманітарною допомогою у напрямку Миколаєва, Кривого Рогу, Чернігова, Дніпра та с. Митниця (Київська область). Ще два буси відправили на Донеччину та в  місто Буча, що на Київщині. Станом на зараз, 20 березня, у Львівській області вже розвантажилося 19 фур. Загалом, це товари з Польщі.

Упродовж учорашнього дня «Укрзалізниця» отримала 17 критих вагонів з гуманітарної допомогою. Це медикаменти, харчі, засоби гігієни та одяг. Вантаж отримали Сумська, Миколаївська, Дніпропетровська та Запорізька обласні військові адміністрації. Водночас сьогодні ще три вагони гуманітарки з продовольством, ліками та одягом відправили на Луганщину.

Нагадуємо, що на території області розгорнули 7 гуманітарних штабів, які допомагають українським військовим та переселенцям. Адреси та контакти можна знайти тут. На фото можна побачити, як працює штаб у Яворівському районі.

На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу На Львівщині розвантажились 19 фур з гуманітарною допомогою: статистика за добу