Головна Політика На Львівщині встановили більше 40 блокпостів

На Львівщині встановили більше 40 блокпостів

Більше 40 блокпостів встановили на Львівщині спільними зусиллями Львівської обласної військової адміністрації, районних військових адміністрацій, підрозділів тероборони та громадськості.

Окрім того, станом на вчорашній вечір у Львові влаштували близько 20 блокпостів. Загальна кількість блокпостів постійно збільшується.

«Наше завдання – дати можливість людям себе обороняти. Це і є самооборона або тероборона. З іншої сторони, це напевно заважає руху транспорту, але ми живемо у військовий час. Ми розуміємо – якщо не будемо пильними, то напевно ворог буде сильнішим. А наше завдання –  зробити все, щоб показати, що ми готові обороняти рідну землю. Блокпости – це правильні речі. Перевірка автомобілів (на блокпостах – ред.) – це людська пильність і бажання взяти участь у формі супротиву. Я це вітаю», – сказав Максим Козицький.

Нагадаємо, що Львівська ОВА закликає мешканців не встановлювати самостійно блокпости, а узгоджувати свої дії з районними військовими адміністраціями та підрозділами тероборони.

Фото умовне.