На Львівщині з’явилися невідомі “люстратори”, які хочуть “люструвати” депутата Богдана Глову

"У ніч з п'ятниці на суботу 7 березня в селищі Красне та на автостанції Буська були розклеєні листівки під назвою "люстрація" за підписом "Буського люстраційного комітету" з вимогою люструвати керівника апарату Буської районної ради Богдана Глову за те, що свого батька влаштував сторожем, а маму – в Красненський Народний дім. Звинувачують його і в тому, що брат – Ярослав Глова також працює в галузі культури. Що ж, досить "серйозна люстрація". Правда, люстратори чомусь анонімні. Петро Жукровський, голова обласного автомайдану, при якому створювався Буський люстраційний комітет, був здивований такою інформацією. Люстраційна комісія при ГО "МАЙДАН Буського району" також нічого подібного не розглядала. Та все ж фігурант цієї справи виявився відкритим до спілкування і вирішив відповісти на усі питання своїх підпільних опонентів. Отож слово Богдану Глові, депутату Буської районної ради 3 останній скликання", – про це йдеться у районному часописі "Воля народу" від 19 березня 2015 року.

Мій батько "влаштований" строжем в липні 2005 року, коли я ще працював вчителем Красненської ЗОШ  I-III ст. На роботу в Красненський Народний дім мою маму у 2008 році приймали депутати Красненської селищної ради. Голосували одностайно. Нагадаю, що тоді в Красному ще не було НД. Отож перед нею насамперед постало завдання організувати ремонт приміщення колишнього клубу залізничників, яке було в аварійному стані. Для цього було залучено лише спонсорські кошти. Допоміг депутат Львівської облради Богдан Козак. Було відремонтовано приміщення і фасад, замінено усі вікна та двері, дах, встановлено нову систему опалення, сцену, освітлення, занавіс, штори та інше. І на все це не було затрачено жодної бюджетної копійки.
На даний час Красненський Народний дім в обласному конкурсі посів друге місце. Залучено сотні дітей, діє не один цікавий гурток. До речі, Красненський Народний дім єдиний в районі, на опалення і освітлення якого взагалі не затрачається жодних бюджетних коштів, а лише спонсорські. То що ж такого поганого зробила моя мама на цій посаді, а я заслуговую на люстрацію? Хоча розумію, що моїм політичним опонентам було б вигідніше, якби в Красному не було Народного дому взагалі. Тоді б справді було за що критикувати мене як депутата від Красного.
Щодо решти членів родини, то інформую, що моя дружина в січні 2014 року була скорочена з посади бухгалетра однієї з львівських фірм у зв'язку з її ліквідацією і до сьогодні не може знайти роботу. Допомагає своїм батькам обробляти земельні паї в Золочівському районі. Братова дружина теж без роботи.
Проживаю я в будинку батьків, які будували його двадцять п'ять років. Жодної нерухомості ні я, ні моя дружина не маємо, як і не маємо у своїй власності жодної земельної ділянки. Машина моя 1992 року випуску. Як би мій хороший друг з Красного вчасно не поварив кузов, то уже б розлетілася. За весь час перебування на посаді не взяв жодної копійки хабара. Працюю я не керівником апарату, а керуючим справами Буської районної ради.
У всі часи завжди мав власну позицію і її вперто відстоював. Стояв і стоятиму на сторожі інтересів простих людей. До слова, красненці двічі обирали мене своїм депутатом. Значить, довіру у них маю. Про свою роботу в окрузі можу звітувати хоч завтра – і не лише про відновлення НД, встановлення дитячих майданчиків, облаштування приміщення бібліотеки та музею у селищі, а й багато інших добрих справ за цей час зроблено. Очевидно, є такі люди, яким це не подобається, бо у них інша специфіка роботи – підло, цинічно, по-кадебістськи очорнювати своїх конкурентів. Але свою позицію чи справи треба показувати відкрито, на людях, а не таким способом. Не за таке боролись і вмирали майданівці.
Богдан Глова

Від редакції "Буського порталу":
На нашу думку, ці противники намагаються очорнити депутата, який неодноразово піднімав питання про критичний стан доріг у Буському районі та звертався у відповідні органи влади щодо роз'яснень з приводу можливих розкрадань бюджетних коштів. Зараз журналісти нашого видання ведуть власне розслідування у якому буде оприлюднено інформацію, чи справді державні кошти в повній сумі були засвоєні на дороги у нашому районі, бо вже неодноразово наголошувалося, що великі суми коштів були "закопані". Ми надіслати безліч інформаційних запитів та два тижні тому взяли офіційний коментар у депутата Богдана Глови.
Через це, ми вважаємо, що противники роботи депутата Богдана Глови у такий спосіб намагаються, застосовуючи технології "чорного піару", навести на нього і на його сім'ю наклеп, тим самим принижуючи честь і гідність кожної вказаної людини. Тому правоохоронним органам потрібно негайно відреагувати на діяльність так званих "народних люстраторів".