Головна Цікаво На Заході поширена приватна практика фахівців-психологів

На Заході поширена приватна практика фахівців-психологів

У великому місті людина завжди відчуває стрес. Це пов'язано і дискомфортом великого міста, навіть якщо він вам дуже подобається, і з постійної поспіхом, і з рядом інших причин.

На Заході поширена приватна практика фахівців-психологів. Психолог медичний – це фахівець, послуги якого затребувані не тільки за кордоном, але і в Україні. Все частіше можна зустріти приватні кабінети психологів або знайти даних фахівців в медичних установах.

Багато людей помилково плутають психіатра і психолога. Психіатр – це лікар, що займається пацієнтами з психічними розладами, а психолог медичний – це людина, покликаний допомогти своїм пацієнтам боротися зі стресами, страхами, шкідливими звичками, сформувати правильні особистісні якості за бажанням самого пацієнта. Спеціаліст-психолог не буде застосовувати лікарські препарати.

Не потрібно боятися звертатися до такого фахівця: вас ніхто не поставить на облік в психодиспансер, так як психолог – це медичний фахівець, який працює з людьми без порушення психіки, але мають моральні труднощі. Наприклад, медичний психолог допомагає курцям кинути свою шкідливу звичку, також він допомагає людям, хворим на онкологічні захворювання, пережити хворобу і пройти нелегкий шлях лікування. Він психологічно готує породіль до майбутніх пологів, дає їм правильні установки і поради, для того щоб жінка не розгубилася в стресовій ситуації.

Медичний психолог може вести дослідження особистості, вдаючись до опросникам і тестам. По суті, лікування у цього спеціаліста представляє живе, цікаве і плідне спілкування. Медичний психолог не тільки може дати пораду, але і професійно допомогти розібратися з будь-якою проблемою психологічного характеру: наприклад, поширеними труднощами є страхи перед суспільством і великим скупченням людей (соціофобія), страхи перед різними тваринами, комахами і гризунами, інші психологічні проблеми.