Головна Сільське господарство Трактор в сучасному сільському господарстві

Трактор в сучасному сільському господарстві

Трактор є поширеним транспортним засобом, який використовується в сільськогосподарській діяльності, сфері комунального господарства, а також будівництві, при проведенні різних гірничодобувних робіт і в інших областях виробничої або господарської діяльності. Складається агрегат власне з тягача і робочого обладнання, яке може замінюватися в залежності від вимог до виконання поставлених завдань.

Переваги техніки

Головною перевагою тракторів є їх універсальність. Застосування техніки можливо як для виконання різних польових робіт, так і для перевезення сировини і матеріалів. Також варто відзначити і значний запас міцності цих транспортних засобів. Вони можуть працювати в режимі підвищеного навантаження тривалий період часу, що особливо актуально в період посівної чи збору врожаю.

Для того щоб уникнути простою техніки і як наслідок – зриву встановлених термінів робіт, необхідно виробляти своєчасне техобслуговування і заміну зношених деталей. Запчастини до тракторів вигідніше замовляти у заводу-виробника. У цьому випадку можна розраховувати на доступну вартість і гарна якість продукції, що відповідає встановленим ГОСТам.

Різновиди тракторів

Даний вид техніки має велику кількість модифікацій. Трактори розрізняються за потужносним характеристикам, тяглових можливостям, комплектації, габаритам і функціональному призначенню. Тому всі параметри транспортних засобів варто враховувати при виборі моделі для виконання певних робіт.

Варто пам'ятати, що сучасний трактор є складною спецтехнікою, такий як екскаватор або автокран. Запчастини до неї необхідно підбирати, суворо дотримуючись рекомендації заводу виробника і бажано не використовувати деталі маловідомих фірм, які хоч і обходяться набагато дешевше, але в більшості випадків не мають відповідних характеристик.

За способом ходу трактора поділяються на гусеничні та колісні. Перші часто застосовуються для виконання робіт на територіях зі складним рельєфом. Другі краще використовувати для пересування по дорогах.
Перевага даної спецтехніки

    Універсальність.
    Можливість використовувати для виконання різних видів робіт методом заміни додаткового обладнання.
    Високі потужності і тяглові характеристики.
    Великий запас міцності.
    Недороге обслуговування.
    При відповідному догляді мають тривалий термін служби.

Інформація взята з сайту www.ukrintroservis.com.ua