Головна Політика На Львівщині голова Буської районної ради публічно закликав прокурора району відкрити кримінальну...

На Львівщині голова Буської районної ради публічно закликав прокурора району відкрити кримінальну справу

Перший заступник голови Буської РДА Микола Чучман під час публічних слухань про результати роботи Буської районної державної адміністрації за 2014 рік, повідомив присутніх про відремонтовану дорогу до Чанижа та про освоєння 50 тис.грн. на ремонт Олеської поліклініки. Хоча все це не відповідає дійсності. Даний звіт можна вважати одним зі скандальних в області серед районів. Та усе за порядком.

Після почутого у звіті, що на Олеську поліклініку було освоєно 50 тисяч гривень, голова Буської районної ради Володимир Замроз, задав питання Миколу Чучману, на що конкретніше були засвоєні кошти. У пана Чучмана під рукою не було потрібних документів, щоб відповісти. Головний лікар, який був присутній на слуханні, не зміг повністю відповісти на запитання, тихим голос із залу прошептав, що кошти, нібито, пішли на заміну вікон. Після почутого Володимир Замроз вирішив у присутності заступника голови Львівської ОДА Володимира Харчука звернутися до прокурора району (був присутнім), начальника райвідділку міліції, щоб вони відкрили кримінальну справу про неосвоєння державних коштів, адже це вже другий факт виділення коштів, проведення їх по казначейству, а роботи не виконані. До речі, кошти, що були виділені на дорогу Чаниж-Переволочне теж не були засвоєні. Її відремонтували лише на папері. 

– Пане Володимире, до Чанижа дорога напевно зроблена тільки на папері, адже були виділені чималі кошти, вони ще донині не використанні, а ви говорите, що у Чанижі дороги виконані. Ви знаєте, як доводиться вмовляти перевізників, щоб заїжджали в Заводське, Гаївське та Чаниж. Вказані населенні пункти ніби відрізані від світу. Автобуси які мають туди заїжджати, не хочуть. Доводиться перевізників вмовляти. Якщо дорога добра, то на ній хочеться їхати. Ви сказали те, що не відповідає дійсності, а може я щось не зрозумів. Поясніть, будь ласка, – запитує начальник відділу у справах захисту прав споживачів Буської районної ради В.Кашуба.
– Я так розумію, йдеться про дорогу Чаниж-Переволочне, – уточнює для себе заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук.
– Так, так, – лунає зі залу.
– Ще раз, будь ласка, що саме?, – перепитує Микола Чучман.
– Ви у звіті сказали, що проводено ремонт дороги, який?, – знову задає питання В.Кашуба.
– Ямковий!, – відповідає М.Чучман.
– Покажіть його! Вас щось в оману ввели. На папері він є..., – каже В.Кашуба.

І знову відповісти М.Чучман не зміг. Не підготувався. Тож, слово взяв заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук, який відразу звернувся до керівника філії "Буський автодор" Я.Яреми за поясненням. У свою чергу, керівник філії відхрестився від виконання робіт на цій ділянці дороги. Тож стає незрозуміло, хто відповідає за це.
Сільський голова Чанижа повідомив, що тільки одну машину каменю було на цій ділянці покладено. На сьогоднішній день цього каменю вже не видно. Кошти в сумі 80 тис. грн., які були виділені ще минулого року на цю дорогу загального користування, ще не засвоєні.
Про вищесказані факти Володимир Харчук попросив негайно розібратися і доповісти йому особисто про результат розслідування.
Роман Матвіюк
/"Буський медіа-портал"/