Головна Політика Найосвіченіші виборці голосували за “Свободу”

Найосвіченіші виборці голосували за “Свободу”

 На виборах до Верховної Ради України найосвіченішими були виборці у ВО "Свобода", найменш освіченими у КПУ. При цьому в структурі електорату "Свободи" найбільше жителів великих міст. Такими є дані дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи"  спільно з Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

 
Зокрема, опитування показало, що 48% виборців "Свободи" мають вищу освіту, ще 6% – незакінчену вищу, 30% – середню спеціальну, 12% – повну середню і 3% – неповну середню.
 
В електораті Партії регіонів переважають виборці із середньою спеціальною освітою – 38% (з неповною середньою – 10%, середньою – 19%, вищою – 38%, незакінченою вищою – 5%). Найнижчий рівень освіти у виборця КПУ – 38% мають середню спеціальну освіту, 26% – вищу і 5% незакінчену вищу освіту, 21% – повну середню і 10% – неповну середню.
 
Наш обранець Ірина Сех – серед рекордсменів-мажоритарників 
 
У п’ятірці найрейтинговіших переможців виборів до Верховної Ради України у мажоритарних округах Львівщини – троє свободівців: 
 
Ірина Фаріон, Ірина Сех та Юрій Михальчишин. 
 
На першому місці – переможець виборів у виборчому окрузі №116 від ВО "Свобода" Ірина Фаріон. Вона здобула впевнену перемогу із результатом 68,02%, а це 77 631 голос виборців. На другому місці переможець в окрузі №119 від ВО "Свобода" Ірина Сех, яка здобула 64,86%, тобто, 67 784 голоси.
 
На третьому місці ще один свободівець, переможець у Львівському окрузі №118 Юрій Михальчишин. Його результат – 57,21%, а це 66 108 голосів.
 
На четвертому місці переможець у виборчому окрузі №122 від ВО "Батьківщина" Василь Пазиняк. На п’ятому – депутат від ВО "Батьківщина" (округ №124) Степан Купіль, який отримав 61,73%, а це 60 764 голоси виборців.
(За інформацією прес-служби ЛОО ВО "Свобода")