Головна Звернення Звернення Форуму української громадськості до національно-патріотичних сил країни

Звернення Форуму української громадськості до національно-патріотичних сил країни

1733

 Вибори 2012 року остаточно виявили антинародну сутність правлячого режиму, його цілковиту неспроможність сприймати демократичні, європейські цінності, а отже й забезпечити успішне майбутнє України. Як наслідок, українська держава опинилася на грані суспільно-політичної, економічної, гуманітарної катастрофи. Фактично нині ми стоїмо за крок до втрати незалежності.

 
Вибори ще раз переконливо, сподіваємось теж остаточно, довели крайню необхідність якнайтіснішого об’єднання усіх національно-патріотичних сил. І наочно продемонстрували реальний, а не партійний чи регіональний, поділ країни: на владу і суспільство. Тепер насправді існує протистояння не між партіями і громадськими організаціями, а між народом і режимом Януковича.
 
Влада оголосила війну народу, війну на знищення. І в цій ситуації сперечатися, як це бачимо зараз, чий окоп глибший або чий лідер кращий, розпорошувати свої сили – злочин проти України. Щоби докорінно змінити стан справ в країні, сьогодні, як ніколи, стає особливо актуальним потреба єдності, як фундаментальної історичної передумови існування української нації і держави.
 
Про це наш Форум ще напередодні виборів заявляв у Зверненні до усіх національно-патріотичних партій і організацій. На жаль, наші заклики були враховані лише частково. Проте перші кроки на шляху консолідації партій було зроблено: створено об’єднану опозицію "Батьківщина" з восьми партій, налагоджено співпрацю з Всеукраїнським об’єднанням "Свобода", партією "Удар". Це вселяє надію.
 
Але треба йти далі. Потрібно якнайтісніше згуртувати національно-патріотичні сили, партії та громадські організації, український народ навколо національної ідеї, демократичних, національних і європейських цінностей. Тільки потужною єдиною колоною ми здатні протистояти імперсько-радянській агресії.
 
Не маємо часу на поразку. Вибори закінчилися, а вибір залишився. Війна продовжується. Закликаємо спільно творити Всеукраїнський громадський рух національно-патріотичних сил, який об’єднає усіх, хто прагне зберегти свободу і демократію, збудувати сильну і багату державу, яка забезпечить гідне і вільне життя кожній людині. 
 
20 листопада 2012р., Львів