Головна Політика Питання реорганізації психоневрологічного диспансеру обговорили на громадських слуханнях у Львівській обласній раді

Питання реорганізації психоневрологічного диспансеру обговорили на громадських слуханнях у Львівській обласній раді

У вівторок, 26 червня, у Львівській обласній раді відбулося громадське обговорення питання реорганізації КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер» шляхом приєднання його до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

У заході взяли участь заступник голови облради Володимир Гірняк, члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соцзахисту, представники департаменту охорони здоров’я ЛОДА, громадських організацій та медичної спільноти.

 

«Сьогодні ми зібралися тут, щоб почути аргументи як «за», так і «проти». Кожен мав можливість висловити свою думку. Єдине, на чому хочу наголосити – Львівськаш обласна рада не буде приймати поспішних рішень. Нам потріно створити робочу групу  для напрацювання дорожньої карти та узгоджених позицій профільного департаменту, постійної комісії облради, медичного середовища, фахівців-психіатрів», – зазначив Володимир Гірняк.

 

Як відомо, за поданням департаменту охорони здоров’я ЛОДА в Львівській обласній раді зареєстровано проект рішення про реорганізацію КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер», відповідно до якого запропоновано приєднати його до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.