Головна Політика Пошук партнерів, економічна співпраця, допомога Україні: у Львові відбувається Українсько-чеський бізнес-форум

Пошук партнерів, економічна співпраця, допомога Україні: у Львові відбувається Українсько-чеський бізнес-форум

Сьогодні, 27 вересня, у Львові стартував Українсько-чеський бізнес-форум.

В межах форуму планують обговорити питання двостороннього співробітництва між Україною та Чехією в торговельному напрямку, а також кооперацію та пошук нових рішень для експортоорієнтованого бізнесу Львівщини та релокованих підприємств.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак привітала присутніх та подякувала за нагоду зустрітися у колі однодумців.

«Ми відкриті до співробітництва, розвитку економіки. Львівщина завжди була рушійною силою, показувала добрий приклад співпраці з бізнесом та міжнародними партнерами.

Вірю, ця зустріч сьогодні – це добрий старт для українського та чеського бізнесу, для нових ідей та нових звершень.

Влада Львівщини зацікавлена у створенні необхідних умов для розвитку бізнесу, як українського, так і чеського. Ми готові вам допомагати працювати тут», – наголосила Ірина Гримак.

У своєму вітальному слові заступник міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Едуард Муржицький висловив підтримку Україні, яка воює в тому числі й за Європу та заявив, що українці й надалі можуть розраховувати на їх допомогу.

«Уже зараз в Чехії зголосилося понад 200 фірм, які хочуть брати участь у відбудові України. Крім того, ми зацікавлені, щоб представники українського бізнесу знаходили собі партнерів серед наших підприємців»,  – зазначив Едуард Муржицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула наголосив, що Посольство сприятиме українсько-чеським взаємовідносинам: бізнесовим, гуманітарним, економічним. За його словами, Чехія завжди буде надійним партнером та другом України.

Участь у Форумі беруть представники дипломатичних установ обох країн, обласна влада, депутатський  корпус, Торгово-промислова палата України, бізнес-асоціації та організації. Бізнес представлений галузями  машинобудування, будівельного, металообробного, а також сектору послуг в напрямку інжинірингу, енергетики, інфраструктури, IT, нерухомості, юриспруденції.

Сьогодні в межах форуму український та чеський бізнес матимуть нагоду та можливість провести попередні перемовини у форматі B2B, які надалі можуть продовжитися в рамках запланованої цьогоріч торгової місії Львівщини до Чеської Республіки.