Головна Політика Голову Львівської ОДА просять розібратися із затягуванням ремонту об’їзної дороги через селище...

Голову Львівської ОДА просять розібратися із затягуванням ремонту об’їзної дороги через селище Олесько

  До голови Львівської ОДА Олега Синютка із зверненням звернувся голова постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, роботи з правоохоронними і контролюючими органами, ЗМІ та оргнами місцевого самоврядування Буської районної ради Богдан Глова, який просить вплинути на ремонт об’їзної дороги через селище Олесько.

                                                                  
   У зверненні йдеться: «Доводимо до Вашого відома, що громада селища Олесько стурбована затягуванням ремонту об’їзної автомобільної дороги, в результаті чого триває інтенсивний рух транспорту через селище Олесько, через що є загроза знищення покриття дороги, а також життю пішоходів. Представники громади стверджують, що інтенсивність ремонтних робіт на вищезгаданій об’їзній дорозі з незрозумілих причин призупинено і не відомо до якого часу триватиме дана ситуація.
    Враховуючи звернення депутата Буської районної ради Малої Ольги Антонівни, просимо вплинути на вирішення цього питання».

    Нагадаємо, із 8 квітня здійснюється обмеження руху транспорту на ділянці автомобільної дороги Київ-Чоп, а саме – 465-472 кілометри (об’їзна смт Олесько, Буський район). Ремонті роботи мали тривати до 8 травня. Однак донині рух транспорту продовжується здійснюватися через смт Олесько та село Йосипівка Буського району. 
/Буський медіа портал/

Фото Романа МАТВІЮКА