Головна Політика 20 травня відбудеться сесія Золочівської міської ради

20 травня відбудеться сесія Золочівської міської ради

Золочівська міська рада
Золочівська міська рада

Відповідно до розпорядження міського голови м. Золочева І. Гриньківа  ІХ чергова сесія VIIІ скликання Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області відбудеться 20.05.2021 року о 10.00 год.

На порядок денний виносяться такі питання:
1. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Золочівської  міської територіальної громади Золочівського району Львівської області.
2. Про внесення змін до бюджету Золочівської міської територіальної громади на 2021 рік.
3. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт з Поморянською територіальною громадою.
4. Про граничні суми витрат на придбання меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, автомобілів органами місцевого самоврядування Золочівської міської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету Золочівської міської територіальної громади.
5. Про внесення змін та затвердження Програм соціально-економічного і культурного розвитку Золочівської міської територіальної громади на 2021 рік.
6. Про звернення до Прем’єр-Міністра України, Міністерства освіти України щодо фінансування видатків за медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.
7. Про створення молодіжного консультативно-дорадчого органу Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області.
8. Про затвердження модернізації мережі закладів загальної середньої освіти Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області.
9. Про затвердження передавальних актів та актів приймання-передачі документів сільських рад Золочівського району Львівської області.
10. Про розгляд заяв юридичних та фізичних осіб із земельних питань.
11. Різне.