Головна Політика Реконструкцію корпусу Городоцької центральної лікарні на Львівщині планують завершити наступного року

Реконструкцію корпусу Городоцької центральної лікарні на Львівщині планують завершити наступного року

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак сьогодні, 23 жовтня, у межах робочого візиту до Городоцької міської територіальної громади ознайомилася з ходом робіт реконструкції частини будівлі Городоцької центральної лікарні.

«Зараз у лікарні завершується реконструкція окремого корпусу, де планують розмістити сучасне приймальне відділення, лабораторію, реанімацію, комп’ютерну томографію, неврологічне та терапевтичне відділення.

Цей об’єкт був довгобудом, який багато років простоював і роботи тут не велися. Городоччина потребує саме такої лікарні.

За словами підрядної організації, будівельні роботи завершать через місяць, і надалі корпус можна буде облаштовувати як медичну установу, щоб наступного року отримати повноцінну лікарню.

Тішуся, що силами громади здійснено благоустрій території лікарні, яка набуде нового вигляду і надаватиме якісні медичні послуги», – зауважила Ірина Гримак.

Очільник Городоцької міської територіальної громади Володимир Ременяк розповів, що проект реконструкції частини будівлі Городоцької центральної лікарні розпочато в 2014-2015 роках.

«Цей об’єкт за соціальною значимістю – один з основних для громади, бо він обслуговуватиме 40 тисяч її мешканців. Розраховуємо приблизно на додаткових 60 ліжкомісць, більшість з яких буде забезпечено подачею кисню», – поінформував Володимир Ременяк.

«У Городоцькій громаді ми бачимо добрий приклад якісної роботи. Тому обласна рада не стоїть осторонь і допомагає дофінансовувати об’єкти. Завдяки професійній команді Городоцької громади і управлінським рішенням Львівської обласної ради мешканці отримують нову якість життя і нові можливості», – резюмувала Ірина Гримак.