Головна Політика Ще 12 звітів про виконання обласних програм за підсумками 9 місяців заслухала...

Ще 12 звітів про виконання обласних програм за підсумками 9 місяців заслухала бюджетна комісія Львівської облради

10 листопада, постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку продовжила заслуховувати звіти про виконання  обласних цільових програм за підсумками 9 місяців, а також погодила два проекти нових програм.

Як повідомив голова бюджетної комісії Олег Домчак, усі інвестиційні програми на 2018 рік уже знаходяться на розгляді в профільних депутатських комісіях.

Відтак члени комісії заслухали звіти про виконання за підсумками 9 місяців 2017 року таких програм: Програма профілактики та протидії злочинності у Львівській області «Безпечна Львівщина» на 2017 рік; Програма протидії тероризму у Львівській області на 2017 рік; Програма підтримки установ виконання покарань у Львівській області на 2017 рік; Програма сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області на 2017 рік; Обласна цільова програма з організації рятування на водах Львівської області на 2015-2017 роки; Комплексна програма цивільного захисту населення і території Львівської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017 рік; Програма газифікації населених пунктів Львівської області на 2016-2018 роки; Програми «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області; Програма заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2017-2019 роки; Програма зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки; Програма з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів Львівської області на 2015-2017; Програма фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2017 рік.

Крім того, бюджетна комісія погодила проекти рішення «Про затвердження Програми підтримки правоохоронних органів у Львівській області на 2018-2020 роки» (пропонується 5 млн грн) та «Про затвердження обласної Комплексної програми цивільного захисту Львівської області та сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території області на 2018-2020 роки» (пропонується 13 млн грн).

Варто зауважити, що члени комісії під час засідання висловлювали зауваження щодо виконання окремих заходів низки обласних програм, зокрема Програми газифікації населених пунктів і Програми з організації та безпеки дорожнього руху.

Відтак, у випадку неможливості ефективно використати бюджетні кошти, головні розпорядники до кінця листопада зобов’язані надати в обласну раду чіткі пропозиції щодо їх перерозподілу.

У підсумку – комісія відзначила успішну реалізацію Програми підтримки установ виконання покарань; Програми профілактики та протидії злочинності «Безпечна Львівщина»; Програми протидії тероризму; Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові.

Нагадаємо, що 2 листопада заслухала звіти по 10 програмах.

Ще 12 звітів про виконання обласних програм за підсумками 9 місяців заслухала бюджетна комісія