Головна Політика Ще 15 ОТГ долучилися до Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

Ще 15 ОТГ долучилися до Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

Рішенням правління Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» від 19 лютого цього року, до складу асоціації прийнято 15 нових членів.

Своє бажання стати учасниками асоціації виявили Бродівська, Городоцька, Жидачівська, Перемишлянська, Радехівська, Рудківська, Добромильська, Сколівська міські ради.

Також заявки на членство в асоціації підтверджено: Меденицької, Підкамінської, Щирецької селищних та Зимноводівської, Оброшинської, Підберізцівської, Сокільницької сільських рад.

Загалом ОАМР «Ради Львівщини» об’єднала 41 місцеву раду Львівської області.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак як голова правління асоціації доручила виконавчій дирекції укласти договори з радами, які приєдналися до організації та забезпечити їм максимальне сприяння, консалтинг та експертну підтримку.

Нагадаємо, під час стратегічної сесії Львівської обласної ради, яка відбулася 29 січня цього року, виконавчий директор асоціації Андрій Якимів закликав долучатися до об`єднання усі 73 громади Львівської області.

Довідка:
ОАМР «Ради Львівщини» є об’єднанням органів місцевого самоврядування усіх рівнів. Пріоритетами роботи організації визначено сприяння у налагодженні комунікацій між громадами та владою, створення освітньої платформи для підвищення освітнього рівня управлінців, розвиток інфраструктурних інвестиційних проєктів територіальних громад, підготовка проєктної документації для участі ОТГ в конкурсах, промоція заходів, унікальних рішень та успішних ініціатив.