Головна Політика Вчора відбулася чергова сесія Буської районної ради сьомого скликання

Вчора відбулася чергова сесія Буської районної ради сьомого скликання

У четвер, 19 липня, за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, керівників відділів та управлінь РДА, служб, установ та організацій району, голів місцевих рад відбулася XXVII сесія Буської районної ради сьомого скликання. Провів засідання голова райради Богдан Глова.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії Богдан Глова проінформував депутатський корпус про відповідь, яка надійшла на запит районної ради від центральних органів державної влади щодо монетизації пільгового перевезення пасажирів.

Надалі під час «депутатської розминки» виступили депутати: Василь Кашуба щодо необхідності більш уважного ставлення до проблем людей і реагування з боку депутатів, стану пасажирських перевезень і дорожнього покриття, а також голова фракції ВО «Свобода» Богдан Гринишин, який запропонував включити до порядку денного сесії питання: Звернення до Верховної Ради України, Президента України, КМУ з приводу викладання предмету «Християнська етика» в школах як обов’язкового предмету та Заяви щодо «антидискримінаційної експертизи» підручників та пропагування гендерної ідеології Міністерством освіти. Депутати проголосували одноголосно щодо включення, запропонованих Богданом Гринишиним, питань у порядок денний.

Голова РО ради ветеранів України Володимир Луженцов розповів про напрацювання у районі щодо військово-патріотичного виховання серед дітей та молоді, подякував керівництву району Петру Морозу та Богданові Глові за співпрацю з організацією та військовими з Золочева та Бродів, вручив керівникам цінний подарунок.
Також слово надали громадському активісту Володимиру Типилу, в якого були питання до керівництва району щодо якості ремонту доріг, проведення тендерів на реконструкцію об’єктів соціальної сфери.

Голова РДА Петро Мороз прокоментував ряд питань, які підіймалися днями у соціальних мережах та громадськими активістами: щодо необхідності ремонту пішохідного мосту біля селища Красне, якості дорожнього покриття у с.Балучин, тендерів та проведення ремонтних робіт з реконструкції басейну Буської ДЮСШ.
Надалі народні обранці розглянули та обговорили питання порядку денного, прийняли по них рішення.

З усіма розглянутими питаннями, результатами поіменних голосувань можна ознайомитися на сайті Буської районної ради http://www.busk-rada.gov.ua/rishennya.php