Головна Політика У Новояворівській громаді завершують відновлювати гуртожиток для ВПО

У Новояворівській громаді завершують відновлювати гуртожиток для ВПО

Область активно працює над тим, щоб усі школярі Львівщини з вересня навчалися очно: найближчим часом близько 1000 вимушених переселенців, які зараз мешкають у закладах освіти, отримають інше житло.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Для цього у межах обласної Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів відремонтують 14 гуртожитків закладів професійно-технічної та вищої освіти. Один з них – гуртожиток професійного училища у Новояворівській громаді.

“Щоб завершити ремонт і поселити тут вимушених переселенців, у межах обласної Програми передбачили 3 мільйони 300 тисяч гривень. Станом на зараз у гуртожитку стелять плитку, утеплюють віконні блоки, встановлюють санвузли та душові, облаштовують побутову кімнату та кухню. Також тривають внутрішні оздоблювальні роботи. Гуртожиток уже забезпечили ліжками та матрацами. Роботи планують завершити до середини липня. Тут зможуть проживати 80 людей. У пріоритеті – жінки та діти”, – зазначив Максим Козицький.

Додамо, що ремонт у гуртожитку розпочали у 2020 році за рахунок обігових коштів училища: замінили віконні та дверні блоки, залили бетонні стяжки, провели чорнове шпаклювання.