Головна Політика Дільничні комісії – до роботи

Дільничні комісії – до роботи

У п'ятницю, 9 травня, у Буському НД відбулася зустріч членів дільничних комісій, які працюватимуть у районі, з керівництвом окружної територіальної комісії №123.

До Буська приїхали голова комісії Василь Фенчак (на знімку в центрі), заступник Світлана Ковальчук (справа) та головний бухгалтер Надія Бондар (зліва).

Йшлося, насамперед, про основні завдання, які стоять перед членами комісій, щоб забезпечити громадянам волевиявлення і провести чесні вибори. На цьому особливо наголосив голова комісії, акцентувавши увагу на нинішній ситуації в країні та можливих провокаціях. Тому важливо вкотре перевірити готовність самих приміщень (пожежна та електробезпека, телефонізація тощо), що мають забезпечити місцеві органи влади. Присутні на нараді голови сільських рад підтвердили, що в основному дільниці готові прийняти виборців. Впродовж цього тижня їх ще раз перевірить спеціальна інспекція за участі представників адміністрації.

Окрема увага охороні дільниць, які, до речі, з неділі мають бути відчинені для виборців, які можуть перевірити себе у списках (наголошуємо на необхідності такого кроку, особливо, якщо виборець не отримав іменного запрошення). Члени дільничних комісій мають не забути про людей, які можливо прибули останнім часом з Криму чи Сходу України: допоможіть, аби вони завчасу були внесені до списків виборців і проголосували. У день голосування жодних змін уже не можна буде зробити. Тому особлива увага і відповідальність лягає цьогоріч на тих людей, які зголосилися працювати в дільничних комісіях. Незважаючи на стислі терміни виборчої кампанії та напругу політичну, маємо провести європейські вибори.

Миколи Іванців