Головна Політика У Буському районі буде утворений дитячий будинок сімейного типу

У Буському районі буде утворений дитячий будинок сімейного типу

Кожна дитина, як і кожна людина, має свою долю. Безліч факторів, яких ми, дорослі, посадовці, просто люди доброї волі змінити не можемо, бо, кажемо – це доля. Це – дитяча доля, коли дитина з усього серця любить маму і тата, але зростає окремо від них.

Одні – через те, що з батьками сталось те жахливе, що зветься смертю, інші (що не менш болісно віддзеркалюється в дитячій душі) – просто через безвідповідальність батьків, що спричинило факт позбавлення їх батьківських прав щодо своїх дітей, стали соціальними сиротами. Так чи інакше, такі діти теж плекають надію зустріти своїх тата і маму, брата і сестру та зростати у повноцінній родині.

Щоб забезпечити право наших дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання у сім'ї у Буському районі буде утворений дитячий будинок сімейного типу. Він функціонуватиме у колишньому приміщенні Буської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Є родина, яка на сьогодні у власному житловому будинку виховує трьох дітей, позбавлених батьківського піклування, уродженців та жителів нашого району, і яка має бажання та можливість взяти на виховання ще шестеро дітей. Ще шестеро дітей, які виховуються в інтернатах, зможуть відчувати тепло і ласку матері  і батька, відчувати, що держава Україна піклується про них, підтримує їх, робить все можливе, щоб вони виростали фізично здоровими, матеріально забезпеченими, інтелектуально розвинутими, морально підготовленими до дорослого самостійного життя.

Переконані, що і громада району не буде стояти осторонь, бо меценатство та благочинність завжди були притаманні для галичан, як і для жителів Бущини. У районі створено благодійну організацію "Сонячний промінь Бузеччини", президентом якої є прийомна мати Наталія Севрук. На рахунок цієї благодійної організації уже поступають кошти для облаштування приміщення під дитячий будинок сімейного типу. Для всіх небайдужих, хто має бажання та можливість долучитись невеличким, але таким необхідним фінансовим внеском, просимо перерахувати кошти на благодійний рахунок: ЄДРПОУ 36763728 п/р 2600452032 в ПАТ АКБ "Львів" в м.Львів МФО 325268 (тел. (099) 7356828 – Севрук Наталія Анатоліївна). Адреса: Львів­ська обл., Буський район, с. Задвір'я.

Юрій  КОНДЗІРСЬКИЙ,

керівник апарату райдержадміністрації