Головна Політика У Буському районі депутати райради затвердили бюджет на 2015 рік

У Буському районі депутати райради затвердили бюджет на 2015 рік

 Перша у новому році сесія Буської районної ради відбулась у День Соборності України

Після Різдвяних свят надбужанські депутати зібрались у сесійній залі, аби вирішити низку важливих питань та ухвалити бюджет Буського району на 2015 рік. Після привітань з нагоди відзначення 96-ї річниці Злуки та невеличкого концерту підготовлений відділом культури і туризму Буської РДА, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять "Небесної сотні" та усіх загиблих у зоні АТО та під Волновахою. 
Покласти квіти до пам’ятників Незалежності та президентові ЗУНР Є.Петрушевичу отримали юні бужани та депутати районної ради Ірина Гаєвська та Сергій Бондаренко. До речі, останній нещодавно повернувся із зони АТО у короткотермінову відпустку, а вже після завершення повернеться надалі захищати українську державу.
З інформацією про формування кошторису району на 2015 році перед присутніми виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Михайло Постолюк. Він зазначив, що обрахування показників районного бюджету здійснювалось відповідно до правових і методологічних норм, визначених у Бюджетному кодексі України, Податковому кодексі України, Законі України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", постанові Верховної Ради "Про основні напрями бюджетної політики на 2015 рік". 
За його словами, доходи районного бюджету на 2015 рік визначено у сумі 205530,8 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету 204226,8 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету 1304,0 тис. грн.
Видатки районного бюджету складуть суму 205530,8 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду бюджету 204226,8тис. грн., видатки спеціального фонду бюджету 1304,0 тис. гривень.
Депутати, а прибуло на сесію 43 народних обранців, одноголосно прийняли рішення «Про районний бюджет на 2015 рік». Депутати назвали його важким з огляду на зміни, внесені до Податкового і Бюджетного кодексів України. Скорочень у бюджетних закладах не заплановано, а заробітну плату обіцяють виплачувати вчасно.
У ході роботи були розглянуті також важливі питання галузі освіти. Мова йшла організацію харчування окремих категорій учнів у дошкільних навчальних закладах, встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у 2015 році, тощо
Варто відзначити, що згідно зі змінами Бюджетного кодексу, фінансування дошкільних закладів, НВК та будинків культури передано з сільських бюджетів у районний.
Крім того, депутати прийняли рішення щодо направлення звернення до Президента України та Прем'єр-міністра, в яких висловили підтримку позиції загальнодержавних галузевих зборів трудових колективів ДП «Укрспирт» від 15.12.2014 року (протокол №1) і відповідно виступають проти приватизації спиртової галузі України та підтримують модернізацію даної галузі.
/"Буський медіа-портал"/