Головна Політика У Буському районі місцеві органи влади переходять на електронні закупівлі

У Буському районі місцеві органи влади переходять на електронні закупівлі

15 липня трeнeр-агeнт eлeктронної систeми закупівeль «Prozorro» у Львівській області Мирослав Сімка провів навчальний семінар для розпорядників бюджетних коштів Буського району щодо особливостей застосування Закону «Про публічні закупівлі» та роботи в електронній системі закупівель ProZorro. 

Перед початком роботи семінару до його учасників звернувся очільник району Петро Мороз, побажав плідної роботи, зазначив, що реформа державних закупівель і впровадження системи електронних закупівель системи ProZorro вже зараз є яскравим прикладом економічної ефективності та дає можливість значно економити державні кошти.
Нагадаємо, що у лютому 2015 року в пілотному режимі відкрилася платформа закупівель ProZorro, яку було розроблено разом із бізнесом, громадськими активістами, світовими експертами, недержавними організаціями по боротьбі з корупцією та іншими активними учасниками процесу. Ця система вперше дозволила постачальникам подавати свої пропозиції в електронному вигляді і, відповідно, залучити великі групи вже існуючих постачальників до державних тендерів.
З 1 квітня цього року на використання електронної системи публічних закупівель ProZorro перейшли центральні органи влади і великі держкомпанії-монополісти. А з 1 серпня переводять свої закупівлі в електронний формат місцеві органи влади, комунальні підприємства.
Учасники семінару, ознайомились з правилами планування та здійснення електронних закупівель, з механізмом дії та нормативною базою системи ProZorro, а також отримали відповіді на поставлені запитання.