Головна Політика У Буську ідилію з представленням нового голови РДА таки зіпсували

У Буську ідилію з представленням нового голови РДА таки зіпсували

Враховуючи останні події, час представлення нового голови Буської РДА тримали до останнього у секретній таємниці. І ось це таки сталося. Вчора, 16 липня, о 14 годині скликавши повний сесійний зал людей, переважно «своїх», за участю першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського відбулося представлення нового голови Буської РДА Петра Мороза. На захід завітала журналістка «Буського порталу».

  Спочатку виступав пан Замлинський, наголошуючи на проблемах, які потрібно вирішувати, очевидно натякаючи, що усе зможе вирішити саме Петро Мороз. Опісля було надано слово новому очільнику Буського району. 
  Петро Степанович говорив не більше двох хвилин, подавши лише один «меседж», що буде працювати для громади. Жодної програми чи плану дій для району не озвучив. Цікаво, що у залі було чимало депутатів, які не прийшли на останню сесію районної ради, звісно керівники підприємств, установ та організацій і навіть представники структур, які опікуються мисливськими угіддями. Більша половина присутніх завзято аплодувала, а депутат райради від «Батьківщини» Олег Мащак поклав на стіл президії великий оберемок червоних троянд. Відтак, перший заступник голови ОДА запропонував троянди покласти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Коли з’ясували, що такого пам’ятника у Буську немає, квіти вирішили покласти до пам’ятника Євгену Петрушевичу. 
   Все би для Петра Мороза відбулося ідеально, якби у кінці не витримав депутат районної ради Богдан Глова і не попросив задати пану Морозу ряд важливих запитань. Підійшовши  ближче до президії, де сидів Петро Мороз, Богдан Глова запитав:
 – Скажіть Петре Степановичу, як ви ставитесь до Революції Гідності та чи брали у ній участь?
 – Як ви ставитесь до думки, що такі призначення мали б обговорюватись з громадою? 
– Роз’ясніть ситуацію, як у 2002 році у Красному, після виявлення вбитим молодого хлопця з Буська, закопали його як бомжа на території селища? І чи не вплинула на це обставина, що вбивця був сином працівника міліції?
   Після почутого упевнений у собі Петро Мороз захвилювався. Розпочав з останнього питання, що, мовляв, в усьому була винна прокуратура, а міліція тут взагалі не причім. По інших питаннях нічого не відповів, окрім того, що поважає учасників Революції Гідності і схиляє перед ними голову. Чи брав сам участь у Революції Гідності і чи потрібно такі призначення обговорювати з громадою, не сказав. Відтак, дорікнув Богдану Глові, що йому вони таки знайшли вкрадену у нього машину, коли Петро Мороз керував райвідділом. У свою чергу, пан Богдан одразу відрізав, що шукати його машину інтенсивно почали, коли до Мороза генерал подзвонив. Також Петро Мороз сказав Богдану Глові, що останній спав, коли він Петро Мороз 30 років боровся із злочинністю.   
   Перепалка між депутатом і Морозом закінчилась тим, що новий голова Буської РДА пообіцяв подати депутата до суду, стягнути з нього гроші і передати учасникам АТО.
 Зі словами «не спав і спати не буду» Богдан Глова демонстративно покинув зал.
  Більше охочих задати питання Морозу не знайшлося.  

Інна ГОНЧАРУК

/Буський медіа портал/