Головна Сільське господарство У Буську в тепличному комплексі – перший врожай свіжого салату

У Буську в тепличному комплексі – перший врожай свіжого салату

 У четвер, 16  липня голова фракції ВО «Свобода» у Буській районній раді Богдан Гринишин разом з міським головою м.Буськ Ростиславом Сліпцем ознайомились із першими успіхами та збором салату на тепличному комплексі «Галіція Грінері». Про це повідомляє прес-служба Буської РО «Свобода».

 На тепличному комплексі вирощують Батавію – це делікатний салат з оборчастим листям. Його хрустке, з ароматом горіха, листя росте вертикально, утворюючи нещільний качан. Батавія має відмінний термін придатності, зберігаючи свою хрусткість від моменту збору врожаю до самого столу.
  Лолло Росса – це італійський салат темно-мідно-червоного кольору, що переходить в яскраво-зелений, чітко окресленими оборками хрусткого листя, що майже кришаться, при дотику. До речі, він найестетичніший із  усіх салатів. Цей салат цінується за його неповторну форму і освіжаючий смак.
   Лолло Біонда має красивий круглий гребінь блідо-зеленого кольору. Цінується за унікальну форму і освіжаючий смак, що добре смакує у літню спеку і в холод. Це робить його особливо привабливим доповненням до Лолло Росса Ромен (овальний качан щільно розташованого хрусткого листя). Багатий калієм, а також містить каротиноїди.  

  Зауважемо, що існують певні проблеми з окупністю, так як зараз сприятливий клімат до висадки на відкритому грунті, що саме по собі здешевлює готову продукцію, тому інші виробники використовують цей факт, а в комплексі «Галіція Грінері» і було інвестовано 2,5 млн. євро. Відтак, зимою потрібно опалювати приміщення, а господарство потребує багато енергетичної лози і щепи. Тож, просимо бужчан пропонувати свою допомогу і будемо забезпечені цілий рік свіжими салатами.

  На завершення зустрічі делегація побажала працівникам компанії реалізації всієї продукції і розширення виробництва.