Головна Політика У Буську народний депутат Михайло Бондар попросив вибачення у своїх виборців

У Буську народний депутат Михайло Бондар попросив вибачення у своїх виборців

У Буську народний депутат Михайло Бондар попросив вибачення у своїх виборців

Сьогодні у приміщенні Буської районної ради відбувся прийом мешканців Буського району народним депутатом України Михайлом Бондарем. Інформація про приїзд народного депутата з'явилася за день, відповідно мешканці району про прийом не знали, тому лише троє бужчан із своїми питанями та проблемами прийшли до народного депутата. Поспілкуватися з Михайлом Бондарем завітали і представники місцевих ЗМІ.

   Питання, які порушували представники місцевих ЗМІ, здебільшого стосувалися підвищення цін та тарифи, житлово-комунальні послуги та проблем району. Буський портал підготував цитати із основних моментів розмови з народним депутатом.

  «Свій день у Буську я розпочав з місцевого ринку, де мав змогу пройтися і подивися на підвищення цін».

  «Я чув про те, що на хранительку музею «Олеський замок» йде тиск від посадових осіб держави, аби передати батальні полотна Мартіно Альтамонте 17 століття польській стороні, але офіційно до мене ніхто з цього приводу не звертався. Однак я дам доручення своєму помічнику для вивчення цього питання. Буду мати більше інформації, тому зможу прокоментувати».

  «Кандидатуру Петра Мороза, яку подає губернатор Олег Синютка, є для громади неприйнятою. Зі своєї сторони я роблю все, аби до громади дослухалися. Особисто писав звернення і пропонував кандидатуру на посаду голови РДА Степана Рака, який на виборах отримав чимало голосів, що свідчить про довіру громади до нього».

  «З приводу того, чого я не проголосував за постанову про «Відсіч збройної агресії Російської Федерації та подолання її наслідків». У цей день коли я прийшов на роботу до Верховної Ради, то зареєстровався підписом і картою. Однак того дня якраз проходив третій з'їзд шахтарів, куди мене було запрошено для ознайомлення з проблемами шахтарів. Я думав, що за годину встигну і повернуся назад. Але не встиг. Тому приношу вибачення своїм виборцям. Якби за постанову треба було б повторно проголосувати, я б однозначно проголосував "за". Адже всюди де мене запитують, з ким ми давно вже воюємо, то я чітко відповідаю: воюємо з російським агресором».

  Вже запланований наступний прийом городян. Інформація буде оприлюднена у місцевих ЗМІ.
 /Буський медіа-портал/