Головна Політика В середу у Львівській області перевірятимуть системи централізованого оповіщення

В середу у Львівській області перевірятимуть системи централізованого оповіщення

У середу, 20 жовтня, в області будуть перевіряти технічні засоби оповіщення населення Львівщини (без включення електросирен). Також перевірятимуть систему централізованого оповіщення працівників облдержадміністрації.

Перевірку проведуть відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2021 рік. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Отже, о 10:30 год ранку середи з номера телефону (032) 241-04-90 надійде голосове повідомлення про перевірку системи оповіщення на мобільні телефони керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та посадових осіб, відповідальних за проведення оповіщення.

У зв’язку із тим, що перевірка СЦО проводиться в автоматичному режимі доповіді про отримане голосове повідомлення не надавати, практичних заходів не відпрацьовувати.

Результати проведеної перевірки системи оповіщення будуть надіслані для аналізу додатково.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, контактна особа Бунь Віктор Олексійович, тел. 233-22-83, 067-674-08-30.