Головна Політика Володимир Гірняк пропонує провести будівельний аудит на «Арені Львів»

Володимир Гірняк пропонує провести будівельний аудит на «Арені Львів»

Сьогодні, 12 березня, на «Арені Львів» відбулася чергова нарада з приводу майбутнього цього об’єкта за участі держсекретаря Міністерства молоді та спорту Олега Нємчинова, заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, представників дирекції «Арени Львів».

Під час наради присутні ознайомились із походженням та обсягами боргів, які утворилися, обговорили можливості здачі в експлуатації 2-ї черги будівництва.

Варто зауважити, що Володимир Гірняк порушив питання якості виконаних робіт та відповідності їх чинним нормам. Арені лише 7 років, проте, якщо негайно не вжити заходів, на переконання заступника голови облради, із часом вона втратить здатність проводити матчі на належному рівні, оскільки подекуди тут вже спостерігається руйнування.

«Сьогодні відбулася вже третя нарада, яка має бути переломною. Від січня, на жаль, тут ситуація не покращилася. По-перше, треба створити робочу групу. По-друге, визначитися з датами введення в експлуатацію 2 черги з фінансуванням того, що залишилося зробити. По-третє, провести фінансовий та будівельний аудит щодо якості виконаних робіт. Далі – налагодити співпрацю з футбольним клубом, бо інакше не буде тут життя. І головне – визначити господаря. Треба цей процес запускати, бо ситуація тільки погіршуватиметься. І часу у нас немає», – прокоментував Володимир Гірняк.

Володимир Гірняк пропонує провести будівельний аудит на «Арені Львів»

Отож, за результатами наради створять робочу групу, куди увійдуть зокрема представники профільного Міністерства та обласної ради.