Головна Політика «Вимушені переселенці, які б потребували тимчасового прихистку, за добу не зголошувалися», –...

«Вимушені переселенці, які б потребували тимчасового прихистку, за добу не зголошувалися», – очільник Львівщини

У ранковому зведенні про головні події минулої доби на Львівщині (від 8 ранку 25 травня до 8 ранку 26 травня) начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, зокрема, що один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу і була загроза ракетного удару стратегічної авіації росії зі сходу. Проте загроза не справдилася.

Він також додав, що вперше, відколи Львівщина почала приймати на тимчасове проживання людей з інших областей, Вимушені переселенці, які б потребували тимчасового прихистку, за добу не зголошувалися.

Окрім того, Максим Козицький повідомив, що на Стрийщині 81-річну жінку вкусила змія. Потерпілу госпіталізували у лікарню. Її стан – середньої важкості.

Він також закликав мешканців Львівщини бути особливо обережними у найближчі два дні, оскільки ДСНС попереджає про надзвичайну(5 клас) і високу(4 клас) пожежну небезпеку. Вчора ліквідували 5 пожеж, які виникли через паліїв.

Також важлива інформацію за вчорашню добу:

На всіх переходах Львівщини кордон на виїзд за добу перетнули майже 20 тисяч осіб.

Через західний кордон з України виїхали 35 тисяч людей. Повернулися – 36 тисяч громадян України.

На пунктах пропуску є черги із транспортних засобів: «Рава-Руська» та «Шегині» – вантажівки в обох напрямках; «Грушів» – легкові автомобілі та автобуси на в’їзд; «Смільниця» – легкові автомобілі на в’їзд; «Краківець» – легкові автомобілі та автобуси на в’їзд, вантажівки по обидві сторони кордону.

Поліція опрацювала 1360 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.