Головна Політика У Красненській громаді затверджено старост Мармузовицького та Задвір’янського округів

У Красненській громаді затверджено старост Мармузовицького та Задвір’янського округів

Депутати Красненської селищної ради за пропозицією голови Романа Фурди затвердили кандидатів на посади старост двох старостинських округів. Це сталося під час сьогоднішньої чергової сесії селищної ради.

Сесією затверджено двох старост Мармузовицького та Задвір’янського округів. Кандидатури на посаду старост, запропоновані селищним головою, були напередодні заслухані на обговоренні з керівниками політичних сил, які були представлені у раді своїми виборцями, відтак, затверджені сесією.

Отож, на посаду старости Мармузовицього старотинського округу з центром в с.Мармузовичі, що складається із сіл Бортків, Скнилів, Мала Вільшанка, Мармузовичі, затвердили – Мирославу Когут.

Старостою Задвір’янського старостинського округу з центром в с.Задвір’я, що складається із сіл Богданівка, Полоничі, Задвір’я, Полтва, затверджено – Едуарда Марціняка.

ДОВІДКА:

Мирослава Євгенівна Когут, народилася 05 серпня 1966 року в селі Андріївка Буського району.  Освіта вища: з 2010 року по 2013 рік навчалась у Львівському національному аграрному університеті. Здобула спеціальність: інженер-землевпорядник. З 1998 року по теперішній час – землевпорядник Андріївської сільської ради.

Едуард Степанович Марціняк, народився 13 вересня 1987 року. Освіта вища. У період 2002-2005 рр. працював столяром художніх виробів. Працює директором народного дому в селі Полоничі. Член правління громадської організації “Шлях до змін”. Волонтер. Займається бджільництвом.