Головна Політика У Львівській обласній клінічній лікарні обговорили реалізацію проєкту “Україно-Польський центр серця “Львів”

У Львівській обласній клінічній лікарні обговорили реалізацію проєкту “Україно-Польський центр серця “Львів”

17 грудня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк взяв участь у конференції у Львівській обласній клнічній лікарні та оглянув приміщення гібридної операційної в межах проєкту “Україно-Польського центру серця “Львів””.

«Маємо сьогодні не лише можливість здобувати знання, а й ділитися досвідом і що є надзвичайно важливо, – зазначив Богдан Гагалюк.  –  Ми й надалі впроваджуватимемо у практичну медицину принципи державно-приватного партнерства».
Запуск гібридної операційної  дозволить з січня 2020 року проводити цілодобову діагностику та лікування для пацієнтів з гострим коронарним синдромом, гострим аортальним синдромом, гострими порушеннями мозкового кровообігу та ін.
Гібридна операційна дозволяє комбінувати закриті (інтервенційні) втручання з відкритими операціями на серці та магістральних судинах.
Перший успішно реалізований проєкт “Україно-Польського центру серця “Львів””  – це перше та єдине у Львові відділення цілодобової комп’ютерної томографії (КТ), що працює у часі вихідних та святкових днів.

Партнерами “Україно-Польського центру серця “Львів” є Львівська обласна клінічна лікарня у  межах державно-приватного партнерства та група G.V.M. Carint (Польща, Італія).