Головна Освіта На Львівщину приїхали діти з Луганщини в рамках проєкту “Схід і Захід...

На Львівщину приїхали діти з Луганщини в рамках проєкту “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти”

З 13 грудня на Львівщині перебуває делегація дітей та вчителів з Луганщини в рамках проєкту “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти”.

Протягом десяти днів учасники візиту матимуть змогу познайомитись ближче з історико-культурною спадщиною нашого регіону, відвідати цікаві музеї та отримати незабутні враження від поїздки.

30 дітей зі сходу країни вже встигли побувати в Державному історико-культурному заповіднику Тустань та відвідати Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”-Park of Naguevychy.

Проєкт реалізується за підтримки Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”, Єврорегіон “Карпати-Україна”, Львівської обласної ради, департаменту освіти і науки ЛОДА, департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України.

Як відомо, проект “Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти” реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програма підтримки секторальної політики – підтримка регіональної політики України.