Головна Політика У Львівському окружному адміністративному суді розглянуть справу щодо ландшафтного заказника «Торфовище Білогорща»

У Львівському окружному адміністративному суді розглянуть справу щодо ландшафтного заказника «Торфовище Білогорща»

11 січня 2022 року ухвалою Львівського окружного адміністративного суду відкрито загальне позовне провадження у справі про визнання протиправним та скасування рішення Львівської обласної ради «Про оголошення заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» № 907 від 29.10.2019 року.

Про це повідомив начальник юридичного відділу апарату Львівської обласної ради Ярослав Гасяк.

«У провадженні Львівського окружного адміністративного суду (суддя Сасевич Олександр Михайлович) знаходиться справа № 380/23540/21 за позовом Обслуговуючого кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «Сілвер Авто», Обслуговуючого кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «Автомеханік», Обслуговуючого кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «Автосвіт», Обслуговуючого кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «Пікап» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Галтекс-Брухт» до Львівської обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення Львівської обласної ради «Про оголошення заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» № 907 від 29.10.2019 року», – розповів Ярослав Гасяк.

Підготовче засідання призначено на 14 лютого 2022 року о 09 год. 30 хв., яке відбудеться у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Чоловського, буд. 2, м. Львів, 79018.

Нагадаємо, Львівська обласна рада 29 жовтня 2019 року проголосувала за створення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща». Заказник створено загальною площею 92 га в межах Львівської міської та Зимноводівської сільської рад з метою збереження унікальних торфово-болотних комплексів на Головному європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу, унікальних фітоценозів рідкісних та зникаючих видів місцевої флори, а також підтримання біорізноманіття регіону.