Головна Цікаво Які можливості дає картка Монобанку: ліміт оплати частинами Монобанку

Які можливості дає картка Монобанку: ліміт оплати частинами Монобанку

Манобанк є інноваційним банківським сервісом, який працює виключно у онлайн-режимі. Належить до віртуальних фінустанов, не має фізичного відділення. У чому особливість даної системи, чи передбачена послуга оплати частинами в банк? Зараз ми надамо вам подробиці з цього приводу.

 

Монобанк – банк у кишені

 

Відмінною рисою даного сервісу є відсутність фізичного відділення, проте служба може забезпечувати банківськими послугами своїх клієнтів. Цей проект не може проводити розрахункові операції, відкривати користувачам депозити та видавати кредити. Натомість розрахункові операції проводить Universal банк, який є фізичним фінансовим партнером онлайн-сервісу, керує клієнтськими вкладеннями. Тобто, зареєструвавшись в онлайн-сервісі monobank, користувач автоматично стає споживачем послуг Universal bank.

 

Головною особливістю такого додатка є обслуговування клієнтів цілодобово, можливість користуватися послугами банку віддалено через планшет або смартфон, купувати товари, використовуючи ліміт оплати частинами від Монобанку.

 

Переваги сервісу:

 

 

 

простий і доступний процес реєстрації, зручний онлайн-сервіс з багатьма корисними можливостями;

 

вигідна тарифікація під час розрахунків особистими коштами, відсутність комісійних зборів;

 

приваблива Cashback-система;

 

можливість оформлення іменною карткою;

 

функціями онлайн-сервісу можна скористатися за кордоном;

 

після реєстрації видається картка з можливістю пейпас;

 

на залишок власних фінансових коштів налічується 10% річних;

 

Отримання бонусів проводиться на основну картку.

 

 

 

Функції Монобанку

 

Можливість онлайн-сервісу значно спрощує користувачеві проведення щоденних операцій:

 

 

 

Можна переглядати реквізити картки, включаючи код CVV або код захисту.

 

Сервіс синхронізується із телефонною книгою, підвантажує всі контакти. Саме тому користувач може безпосередньо перераховувати кошти потрібній людині.

 

Можливість швидкого переказу коштів за реквізитами чи номером картки.

 

Програма має хорошу систему оплати комунальних, бюджетних платежів, а також поповнення мобільного рахунку. Підтягує назву підприємств із набору реквізитів або коду ЄДРПОУ.

 

На екрані гаджета можна знайти виписку, яка точно відображає витрати за категоріями.

 

Програма дозволяє зберігати реквізити карт інших банківських установ, тому в наступні рази можна переказувати гроші за допомогою натискання лише однієї кнопки.

 

 

 

Передбачено послугу розстрочення на 24 місяці. Річна ставка притому 0, 000 1%, до неї додається зняття комісії у розмірі 2% щомісяця. Ліміт оплати частинами від Монобанку можна переглянути у вкладці «Розстрочка».

 

Вигідна функція Cashback дозволяє повертати кошти на картку після покупки товарів та послуг. У такому разі клієнти отримують від 2 до 20% Cashback, може повертати на картку від 100 до 500 грн. у місяць.

 

Відкриття картки

 

Стати користувачем послуг банку досить легко. Для початку потрібно завантажити програму на «Плеймаркет», якщо система андроїд, та Apple Store системи iOS. Потім потрібно встановити програму, після чого пройти реєстрацію.

 

Майбутній користувач повинен надати фотографію паспорта та коду, заповнити стандартну анкету, щоб надати кредитний ліміт. Після реєстрації фактичний клієнт Юніверсал банку обирає спосіб отримання картки у фізичному відділенні або за допомогою кур’єра. Маючи карту на руках, через додаток проводимо його активацію, вибираємо Пінкод.

 

Карта обслуговується платіжною системою MasterCard, на ній нанесені не лише MONO банк, а й Universal bank. Це вважається підтвердженням того, що Universal банк відповідає за збереження фінансових коштів клієнта.