Головна Політика За пів року Львівська ОВА передала силам оборони близько 16 тисяч одиниць...

За пів року Львівська ОВА передала силам оборони близько 16 тисяч одиниць конфіскованих товарів

Серед товарів – машини, харчі, електронні пристрої, інструменти тощо.

16 вересня 2022 року Уряд прийняв постанову №1043, якою запровадив спрощену процедуру безоплатної передачі майна, у тому числі конфіскованого, яке перейшло в розпорядження держави, для потреб Збройних сил України, інших державних органів, які забезпечують функціонування держави в умовах війни.

Протягом 6 місяців дії спрощеної процедури Львівщина запропонувала для безоплатної передачі товарів на понад 113 мільйонів гривень. 

Серед них зокрема: транспортні засоби, комплектувальні вироби, побутова та комп’ютерна техніка, допоміжні матеріали, обладнання та інструменти, продукти, одяг та інше.

Львівська обласна військова адміністрація отримала близько 30 звернень від військових формувань, ДСНС, державних установ області, а також інших регіонів України, та забезпечила їх близько 16 тисячами одиниць товарів, серед яких понад 20 транспортних засобів, більше ніж 500 електронних пристроїв, обладнання, інструментів та їхніх комплектуючих, майже 2000 одиниць товарів категорії «продукти харчування», понад 300 одиниць одягу, а також понад 12 тисяч інших категорій товарів (лісоматеріали, меблі, тощо). Усі товари використовуватимуть для потреб оборони та національної безпеки.

Як зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик, забезпечення сил оборони є одним з головних завдань кожного з тилових регіонів.

«Наша команда активно працює не лише на потреби Львівщини та її жителів, але й намагаємося допомагати нашим захисникам на передовій та іншим областям, які цього потребують найбільше. У вересні минулого року Уряд прийняв постанову, яка спростила передачу майна для таких потреб. Ці законодавчі зміни дали змогу Львівській ОВА спільно з Львівською митницею, органами державної виконавчої служби області проводити узгоджувальні дії з передачі необхідного майна силам оборони, а також органам та установам, які відіграють ключову роль в забезпеченні життєдіяльності населення», – зазначив Андрій Годик.

Додамо, станом на сьогодні робота із забезпечення потреб Збройних Сил України триває. Львівська обласна військова адміністрація щомісячно публікує переліки майна, яке може безоплатно передати. Детальніше про процедуру отримання майна можна дізнатися на вебсайті адміністрації.