Головна Політика Землею Бущини розпоряджається адміністрація

Землею Бущини розпоряджається адміністрація

Буська районна державна адміністрація повідомляє, що з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" від 06.09.2012р. № 5245-VI з 1 січня 2013 року змінилися повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або користування.

Відповідно до ч.3 ст.122 Земельного кодексу України (надалі –ЗК України) районні державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності (крім випадків, визначених частинами четвертою і восьмою даної статті) у власність або у користування у межах сіл, селищ, міст районного значення для всіх потреб та за межами населених пунктів для:

а) ведення водного господарства;

б) будівництва об'єктів, пов'язаних з обслуговуванням жителів тери­торіальної  громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підпри­ємств торгівлі тощо), з урахуванням вимог частини сьомої цієї статті;

в) індивідуального дачного будівництва.

У зв'язку з цим відповідно до ч.3 ст.148-1 ЗК України, повідомляємо користувачів земельних ділянок державної власності, яким вищезазначені ділянки надавалися у користування іншими державними органами чи органами місцевого самоврядування, що з 01.01.2013р. право розпоряджатися даними землями в межах Буського району перейшло до Буської районної державної адміністрації Львівської області (юр.адреса: 80500, Львівська обл., м. Буськ, вул. Львівська, 2, ЄДРПОУ 04056457).

Євген Кичурчак,

заступник голови РДА