Головна Спорт 2012 – рік великого футболу

2012 – рік великого футболу

 2012 – рік великого футболу – залишить своє славне ім’я в спортивному літописі села. Футбольна команда "Дружба" с. Переволочна-Тур’я у змаганнях з футболу серед команд другої ліги сезону 2012 року здобула звання срібного призера і стала володарем малого Кубка першості Буського району.

 
З цієї нагоди 10 листопада у Народному домі "Просвіта" відбулося свято улюбленої гри мільйонів. Усі вболівальники – і дорослі, і діти – щедрими оплесками вітали футболістів-переможців.
 
Заступник голови федерації футболу в Буському районі Ігор Козуляєв у своєму виступі відзначив, що футболісти команди на чолі з капітаном Р.Монастирським, сповідуючи закони Спортивного кодексу, зарекомендували себе дисциплінованими і майстерними гравцями. Це були слова гордості за успіхи наших футболістів, яким І.Козуляєв вручив срібні медалі.
 
З глибокою вірою у нові спортивні досягнення команди прийшов на свято сільський голова В.Колещук, який був ініціатором створення "Дружби". Василь Степанович нагородив футболістів грамотами. Вітали футболістів і учні 1-6 класів НВК "Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ст.", пообіцявши стати їхньою гідною зміною.
 
Усі члени команди – молоді, сповнені надій й віри у власні сили. Різні у них спеціальності, уподобання, але всіх їх об’єднує велика любов до спорту. Витоки цієї любові беруть початок з уроків фізкультури і шкільних спортивних змагань. 
 
Команда "Дружба" – на самофінансуванні. Віриться, що відгукнуться меценати і допоможуть у вирішенні її проблем, бо доброчинність для нашого народу була властивою завжди.
 
Любов ҐУДЗЬ, с.Переволочна