Головна Спорт 5 спортивних об’єктів та 22 активних парки реалізували на Львівщині у 2021...

5 спортивних об’єктів та 22 активних парки реалізували на Львівщині у 2021 році

У межах програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році на Львівщині провели реконструкцію 5 спортивних об’єктів. Окрім того, у межах соціального проєкту з ініціативи Президента та в межах обласної програми облаштували 22 активних парки. Про це під час брифінгу розповів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик.

Зазначимо, що реалізація об’єктів у межах «Великого будівництва» відбувається на умовах співфінансування за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів.

Спортивні об’єкти:

 1. Реконструкція стадіону ім. Л. Броварського по вул. Коперніка,13 у м. Самборі Львівської області: об’єкт розрахований на 1925 глядацьких місць, зможе приймати як футбольні матчі, так і легкоатлетичні спортивні змагання. Вартість об’єкту – 33,5 млн грн
 2. Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул.Київська, 15:
  розрахований на 486 глядацьких місць. У 2017 році біля стадіону реконструювали бачейн. Тому об’єкт можна розглядати як спртивний комплекс для підготовки до олімпійських змагань або до змагань іншого рівня. Вартість об’єкту – 17,7 млн грн.
 3. Реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на вул.Черемшини, 29(31) у м. Львові (95 осіб в секціях):
  як розповів Андрій Годик, це майданчики є багатофункціональними – як для футболу так і для баскетболу, тенісу тощо. Вони призначені не лише для занять професійних спортсменів, а й для загального розвитку студентів. Вартість об’єкту – 9,6 млн грн.
 4. Реконструкція будівлі басейну ДЮСШ “Тризуб плюс” на вул. Галицькій,1 в с.Давидів Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (150 осіб в секціях). Басейн розташований біля школи. Призначений не тільки для занять спортом, а й для отримання елементарників навиків плавання. Вартість об’єкту – 31, 7 млн грн.
 5. Реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м.Червоноград Львівської області (1359 осіб в секціях).

«Це багатофункціональна спортивна споруда, призначена для занять ігровимивидами спорту. Також тут облаштували борцівський та спортивний зали, басейн. Вартість об’єкту – 25,4 млн грн», – зазначив Андрій Годик.

Він також додав, що завдяки реалізації вказаних об’єктів покращили умови для зайняття спортом для майже 2500 осіб в секціях.

Два спортивні об’єкти є перехідними у 2022 році:

 1. Капітальний ремонт КЗСРРЛО Фізкультурно-спортивного комплексу “Сокіл” по вул.Стуса 4 Б м.Сокаль Сокальського району Львівської області (170 осіб в секціях). Завершити об’єкт планують до кінця серпня 2022.
 2. Капітальний ремонт трибун для глядачів на стадіоні ім. Є Смука по вул. Львівській, 32 у м. Яворів Львівської області (180 осіб в секціях). Завершити об’єкт планують до травня 2022 року.

Окрім того, у 2021 році на Львівщині облаштували 15 локацій у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Ще 7 аналогічних об’єктів відкрили у межах обласної програми, на реалізацію якої скерували з бюджету області 1 млн грн та з бюджетів місцевих територіальних громад  – 300 тис грн.

«Основна концепція активних парків – забезпечити громадянам у звичайних умовах займатися елементарними фізичними вправами. У кожному парку є стенди з QR –кодами. Скануючи ці коди за допомогою мобільного додатку, можна побачити, які спортивні вправи можна виконувати з використанням встановленого спортивного інвентаря», – зазначив Андрій Годик.

Активні парки розташовані у:

 1. м. Золочів, вул. М. Шашкевича, парк “Здоров’я”
 2. м. Радехів, вул. Відродження, міський парк
 3. м. Сокаль, вул. Б Хмельницького, 36
 4. м. Борислав, вул. Шевченка,37
 5. м. Броди, вул. 22 січня, 82
 6. м. Городок, вул. Паркова, 7
 7. м. Львів, вул. У. Самчука, 8
 8. м. Миколаїв, проспект В’ячеслава Чорновола,3
 9. м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 3
 10. м. Пустомити, вул. Грушевського 11, міський парк
 11. м. Рудки, площа Відродження,1
 12. м. Самбір, вул. С. Бандери, парк ім. І Франка
 13. м. Стрий, вул. Болехівська, парк ім. Т. Шевченка
 14. м. Судова Вишня, вул. Гончара,1, міський парк
 15. м.Великі Мости, вул.Базарна
 16. м.Дрогобич, вул.Трускавецька, 20
 17. м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності
 18. м. Трускавець, Бульвар Торосевича.
 19. смт. Новий Яричів, вул. Незалежності
 20. м. Старий Самбір, Парк “Відкриті серця”.
 21. м.Червоноград, вул. Шевченка,15
 22.  м. Винники, вул. Івасюка, 31.

Окрім того, нагадаємо, що у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОДА, цьогоріч у громадах області облаштували 21 спортивний майданчик.