Головна Спорт Бущани стали переможцями командного Чемпіонату України з легкої атлетики

Бущани стали переможцями командного Чемпіонату України з легкої атлетики

30 січня в Сумах стартував командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. В перший змагальний день львів’яни вибороли дві золоті медалі.

Переможцем змагань у бігу на 2000 м з/п з результатом 5:40.61 став 29-річний Роман Ростикус (тренери – Віталій та Ольга Тарнакіни, Михайло Гаєвський). Найближчого конкурента – киянина Василя Сабуняка – він випередив майже на 5 сек. Сьомим у цій дисципліні фінішував 21-річний Станіслав Козак, встановивши свій особистий рекорд – 6:02.63.
Чемпіонкою України в бігу на 1500 м стала 28-річна Орися Дем’янюк (Мочульська) – 4:33.75. Вихованка тренерів Віталія та Ольги Тарнакіних, а також Володимира Єретика (старший тренер-викладач Буської ДЮСШ) більш як на секунду випередила срібну призерку, харків’янку Анну Міщенко. 17-річна Уляна Рачинська, яка днями стала віцечемпіонкою України серед спортсменок віком до 20 років, фінішувала шостою з часом 4:38.84.

5-те місце у штовханні ядра посів 24-річний Степан Дем’янчук – 17.24. Відзначимо і шосте місце у стрибках у висоту 22-річної Ілони Заскалько – 1.75.