Головна Спорт Дев’ять громад Львівщини отримають співфінансування на створення спортивних майданчиків

Дев’ять громад Львівщини отримають співфінансування на створення спортивних майданчиків

На проведення робіт управління молоді та спорту Львівської ОВА надасть фінансову підтримку у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

«На 2022 рік ми планували, окрім розвитку спортивних майданчиків, реалізовувати  великі інфраструктурні проєкти. Однак повномасштабне вторгнення змінило пріоритети та основні статті витрат, тому торік ми робили все для того, аби завершити ті об’єкти, які вже були на фінальному етапі. На цей рік ми знову заклали фінасовий ресурс на створення майданчиків, адже це    необхідний мінімум для розвитку фізичної активності та спорту в громадах. Нехтувати ним – це нехтувати здорови дозвіллям та розвитком дітей та молоді. Залежно від типу майданчику громади отримають дофінасування у розмірі 900 тисяч гривень або ж 1 мільйон 500 тисяч гривень на майданчик», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

За його словами, мультифункціональні ігрові майданчики цьогоріч з’являться у Новороздільській, Городоцькій, Пустомитівській, Мостиській та Славській громаді. Майданчики такого плану будуть адаптовані для кількох ігрових видів спорту. Тут можна грати мініфутбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон та теніс.

Ігрові майданчики з синтетичним трав’яним покриттям з’являться у Великомостівській, Новояричівській, Ралівській та Красненській громаді.

У межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини також буде профінансовано створення простору адаптивної рухової діяльності, фізичної та ментальної реабілітації для пацієнтів і відвідувачів Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи та заміну поліуретанового покриття у легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази міністерства оборони.

Нагадаємо, Комплексна програма фізичної культури та спорту Львівщини затверджена на 2021-2025 роки. Щорічно під програму закладається різний фінансовий ресурс з обласного бюджету. Філософія програми: спорт – престижно, фізична активність – повсякденно, спортивна інфраструктура – доступно, здобутки на міжнародних змаганнях – гідно.