Головна Спорт Святкування дня Буська відбулося енергійно, патріотично і спортивно

Святкування дня Буська відбулося енергійно, патріотично і спортивно

Святкування дня Буська розпочалось з юнацьким запалом – енергійно, патріотично і спортивно. У велопробігу вулицями міста, організованого громадською організацією "Обласний автомайдан", взяли участь близько півсотні юних бущан (на знімку зліва вгорі). Були серед них й дорослі прихильники велоспорту. А Стефанія Дробот навіть приїхала з маленькою дворічною Юстинкою, котра стала наймолодшою учасницею дійства.

Поки молодь з синьожовтими і червоночорними стягами мандрувала вулицями Буська, піднімаючи патріотичний дух бущан, у центрі, біля міської ратуші проходив традиційний легкоатлетичний пробіг (на знімку зліва внизу), до якого з кожним роком долучається все більше школярів району. Кращим бігунам міський голова Ростислав Сліпець разом із тренером Буської ДЮСШ Володимиром Єретиком вручили нагороди.

Багатолюдно було в цей час і на подвір'ї палацу Бадені, у правому флігелі якого члени Товариства "Бужани" Зеновій Павлик, Михайло Зозуля, Іван Нагорний і Володимир Ступак представляли чергову виставку, присвячену Дню міста. Вони виставили чимало нових експонатів та розповіли про нові історичні розвідки. Особливо зацікавили бущан військова техніка і гармата часів Другої світової (на знімку справа вгорі) та її власник, цікавий співбесідник Іван Савич з Янгелівки.

Захоплюючими були й футбольні баталії на спорткомплексі, де команди вулиць Буська виборювали Кубок міста. Перемогла дружба (на знімку справа внизу). Після спортивних заходів відбувся концерт патріотичних пісень, організований відділом культури РДА. А в районному Народному домі у цей час "Піккардійська Терція" дарувала свій неперевершений спів надбужанським слухачам.

Останнім акордом Дня народження міста став символічний і навіть магічний запуск у нічне небо десятків повітряних ліхтариків миру. Цей молодіжний флешмоб разом з однодумцями організував ініціативний бужанин Олексій Мащак. Загалом відчувалось, що кожна частинка врочистого дійства з нагоди Дня міста  з Україною в серці.

Ірина ГАЄВСЬКА Знімки Василя КОЛОМШЦЯ та Зеновія ПАВЛИКА