Головна Спорт Спартанець – чемпіон

Спартанець – чемпіон

Все більше юних надбужанців надають перевагу чоловічому виду спорту – боксу, який гартує витривалість, силу духу і дисциплінує молодих людей. Нагадаємо, славну традицію боксу у районі започаткував дворазовий чемпіон області Василь Стефанів, створивши у 2010 році за підтримки депутата облради Богдана Козака боксерський клуб "Спарта". Тож не забарились і перемоги: днями краснянин Роман Дацко (на знімку) став чемпіоном Львівщини серед молоді.

Чемпіонат з боксу провели у палаці спорту "Львівська політехніка", де зустрілись представники знаних львівських клубів "Шкіряна рукавичка", "Лємберг", "Олімпік", "Гетьман", "Атлет", "Золотий лев", "Динамо", "Трудові резерви" та золочівський "Олімпієць". Азарт і напруженість спортивної атмосфери відчувалися на рингу, адже змагались кращі представники своїх команд.

Для "спартанця" Романа Дацка шлях до півфіналу був напрочуд легким: юнак у другому раунді здолав суперника технічним нокаутом. А у нелегкому і напруженому бою за першість не залишив шансу супротивнику з БК "Гетьман" вдруге технічним нокаутом, здобувши перемогу. Яскравішої звитяги годі було й сподіватися. Спортсмен продемонстрував високий рівень фізичної підготовки та технічної вправності, тож заслужив почесне звання чемпіона області з боксу серед молоді.

"Загалом чемпіонат пройшов на високому рівні. Боксери показали, на що вони здатні у ринзі. Звісно, не всі поєдинки були однаково жорсткими. Тож ті, які досвідченіші, демонстрували клас", – радо ділились враженнями тренери новоспеченого чемпіона Василь Стефанів та Олег Гутовський. Від себе та Богдана Козака земляка привітав депутат районної ради Богдан Глова, побажавши йому та клубу "Спарта" нових перемог.

Ірина Корчинська