Головна Спорт Ветерани Львівщини вибороли перші медалі на «Іграх Нескорених»

Ветерани Львівщини вибороли перші медалі на «Іграх Нескорених»

Ветерани Львівщини Сергій Калитюк та Дмитро Афанасьєв у команді з представником Кривого Рогу Василем Стуженком вибороли срібло у стрільбі з луку на «Іграх Нескорених» у Гаазі.

Дмитро Афанасьєв брав участь в бойових діях з квітня по травень 2014 року — у Донецьку та Маріуполі, а з липня 2016 по грудень 2017 року — на луганському напрямку. 9 травня 2014 року отримав тяжке поранення черевної порожнини під час виконання бойового завдання в Маріуполі. Дмитро також представить Україну у пауерліфтингу.

29-річний Сергій Калитюк з червня 2014 року в складі 25-ї окремої повітряно-десантної бригади брав участь в операції з підсилення Луганського аеропорту, 19 червня 2014 року брав участь в штурмі ямпольського напрямку. По дорозі з Червоного Лиману до Ямполю в червні 2014 року потрапив в засідку та отримав 5 кульових поранень — одне в голову та чотири в спину. Сергій також позмагається у велоспорті на шосе.

На церемонію нагородження спортсмени вийшли  з портретом тренера, побратима Дмитра Сидорука. На початку квітня він загинув у боях за Україну.

Ветерани Львівщини вибороли перші медалі на «Іграх Нескорених»