Головна Спорт У Львові футбольним матчем відзначили День європейської співпраці

У Львові футбольним матчем відзначили День європейської співпраці

Учора, 27 вересня, на базі Львівського державного університету фізичної культури «Скіф» відбулось святкування Дня європейської співпраці. 

Цьогорічне святкування відбувається під гаслом «Європа – це ти!» і є одним із понад 100 заходів, які проводяться у рамках Дня європейської співпраці у 30 країнах світу.

«Сьогодні маємо один з тих заходів, які вкрай важливо проводити і на яких не шкода витрачати кошти. Тішить, що останніми роками у нас на Львівщині, як і в усіх європейських країнах твориться інфраструктура для людей, які прагнуть займатися спортом та фізичною культурою», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

У межах заходу провели товариський матч між спортивним клубом «Погонь Львів» та збірною командою Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

«Маємо приклад, коли спільна історія сприяє розвитку таких міжнародних проектів, розвитку спорту загалом. Цим прикладом є спортивний клуб «Погонь», який сьогодні святкує 10-річчя з моменту реактивації», – розповів начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Напередодні матчу обговорили основні засади програми транскордонної співпраці Польщі, України та Білорусі, яку реалізовують вже впродовж 15 років.

У Львові футбольним матчем відзначили День європейської співпраці